הבית הקסום

פינה קסומה ברחוב הפטל

לפני כמה שנים בשנת 2016, כששני הגוזלים שלנו פרסו כנפיים ועברו לחיות במרכז הארץ, נותרנו עם חלל ריק, זמן פנוי ורצון ליצור ולעשות.

התחלנו ללמוד ולקחת קורסים בתחומים שונים שעניינו אותנו, טיילנו בפסטיבלים בארץ ועם הזמן יותר ויותר התחברנו לעולם הצלילים.

למדנו טיפול בעזרת קערות טיבטיות, ושילובם עם סוגי טיפול נוספים כמו רייקי, והתאהבנו.

הבית שלנו פתוח לכולם לקחת חלק בסדנאות הטיפוליות שאנו ומורים נוספים מעבירים בו.

"הבית שלנו הפך להיות סוג של בילוי. מקום שמאפשר להיכנס לפנימיות ולהתבונן. אנחנו אוהבים אנשים. לפעמים יש 15 איש שיושבים ומדברים בסלון ומרגישים בנוח, מרגישים בבית. היופי של המקום הוא שזה הפך למשפחה עם אותה מטרה. כולם באים לעבור תהליכים ביחד. יש כאלה שמגיעים לכל הסדנאות שאנחנו מעבירים פה. יש חוויות משותפות, והכל נישאר בתוך הבית. יש משהו שמאפשר להיכנס פנימה, כי יש פה אווירה אינטימית מחבקת" מתוך כתבה בערב ערב

מפגשי צלילים מרפאים

מפגשי צלילים מרפאים עם קערות טיבטיות, חליל אינדיאני וכלים אתניים נוספים בליווי דמיון מודרך ומדיטציה, לשיפור הבטחון העצמי, שחרור מחשבות טורדניות וחיבור פנימי.

המפגשים הנם עד 12 משתתפים ומתקיימים בכל שבוע, בבית הקסום. יש צורך להירשם מראש.

 

טיפולים לזוגות

אם חיפשתם טיפול לזוגות באילת, אנו מזמינים אתכם לבית הקסום לחוות ממגוון הטיפולים שאנו מציעים ולעבור חוויה רוחנית מעמיקה. כל הטיפולים שאנו מעבירים בבית הקסום (ניתן לקרוא בהמשך) ניתנים לחוויה גם כזוג.

קורס קלפי הטוטם

לפי המסורת האינדיאנית מפת הטוטם מורכבת מ- 9 בעלי חיים , לכל חיה יש את האיפיונים שלה. מפת הטוטם היא כמו מפת לידה שלנו, המלמדת אותנו על עצמנו ,הכשרונות והיכולות שלנו.

צליל וצבע

מפגש ציור וכתיבה אינטואיטיבי בליווי צלילים מרפאים.

"חשיבה הכרתית" - ימימה

פעם בשבוע נפגשות עם המילים, החלקים אותם העבירה ימימה זצ"ל. מפגש מיוחד ומשמעותי עם עצמנו, עם האור הקיים בתוכנו ועם מה שחוסם אותו, מצל עליו. לומדות קבלה עצמית שקטה ונינוחה, לומדות להביא פשטות ורכות לתוך חיינו וזוכות לשינויים, תנועה בכל תחומי חיינו - עבודה, זוגיות, משפחה, חברויות....המנחה מיכל שמואל - הולכת בדרך, תלמידה 20 שנה, מנחה קבוצות באילת ובערבה.

שיח רוח

מפגשים להעמקה, התבוננות והבנה מתוך עולם הרוח על חיינו ביום יום. חיבור רוח ואדומה, דרך מדיטציה, כתיבה, הבנות מתוך דרכה של ימימה

אקסס בארס

בארס = סורגים. במגע עדין ב 32 נקודות בראש אנחנו משחררים את כל השטויות שסיפרנו לעצמינו כל השנים. כל נקודה ב-Bars מייצגת תחום בחיינו - כסף, שמחה, עצבות, גוף, שליטה, מודעות, יצירתיות, מערכות יחסים, מיניות ועוד. דרך מגע בנקודות ובתחומים אלו, משתחרר מטען אלקטרומגנטי עודף. דמיינו רפלקסולוגיה או דיקור, זוכרים איך האנרגיה זזה בגוף? שחרור אנרגיה תקועה היא כמו מחיקת קבצים ישנים במחשב. כמה אתם באמת אוהבים לשחרר? כך יש לכם יותר מקום ליצור משהו חדש בעבודה, במערכות יחסים בבית, עם כסף, בתקשורת, במיניות ועוד. מה יכול להיות?

רייקי

רייקי הנה שיטת ריפוי טבעית שמועברת ע"י הנחת ידיים על או מעל הגוף. מטרת הרייקי הנה להביא לאיזון בכל הרבדים שלנו, גופנית, רגשית ונפשית. היתרונות שמתרגלי רייקי מדווחים עליהם: איזון טבעי של הגוף, ריפוי, פתיחת חסימות אנרגטיות, שחרור מטראומות ותבניות מהעבר וצמיחה אישית ורוחנית. תרגול רייקי יכול לזרז תהליכי החלמה ממחלות או פציעות, לתרום לבהירות המחשבה ולהביאנו להרפיה עמוקה.

מפגשי נשים

מפגשים חוויתיים לנשים בנושאים שונים כגון: הרצאות, סדנאות, העשרה וצמיחה. חיבורים וקשרים אישיים ועסקיים ועוד. ביחד, ניצור עניין ודעת. ביחד, נחזק את תחושת השייכות החברתית, הוודאות והבטחון העצמי אישי.

"קורס 13 האמהות הקדומות של השבט"- מפת הצבעים

לפי המסורת של שבט הסנקה מפת הצבעים הינו חיבור לאמהות הקדומות שיוצרות מפה ייחודית לכל אחת, מהן המתנות שבאנו איתן לעולם ומהם השיעורים שבחרנו ללמוד. זהו מסע למהות הנשית שבכל אחת ואחת.

ריברסינג

נשימה היא האות / הסימן להיותנו בחיים. בתור תינוקות אנו נושמים נשימה מעגלית ללא עצירה וכך אנו נושמים לכל החלקים, ונותנים חיים לכל חלק בגוף. כבר בילדות אנו מתחילים להתכווץ, מעצם היותנו בגוף הפיזי. כל פעם שיש מפגש עם סיטואציה חזקה זה יכול להיות כאב עצב עמוק, בהלה, עונג, שמחה, זה כלל לא משנה מה סוג הרגש ,כיוון שהכיווץ והעצירה של הנשימה קורת מתוך העדר הכלה של המצב הנתון והעדר ידע לחינוך איך לנשום. וכך אנו אוגרים ודוחקים מגוון רגשות בגוף, וכתוצאה מכך הנשימה הטבעית דועכת הופכת להיות רדודה ובקושי מורגשת, וכך יוצא שיש חלקים שלמים שאינם מקבלים חיים. הנשימה המעגלית מאפשרת לנו להתחבר לרגשותנו המודחקים לחוותם מחדש ולהביאם לידי ביטוי.