סדנאות לקבוצות באילת ועוד

הקערות הטיבטיות הינן כלי נגינה עתיק יומין המגיע אלינו מהרי ההימליה וטיבט.

זהו כלי עתיק וקסום, שממלא את החלל והגוף ברטט עדין ואנרגטי. לקערות הטיבטיות יש את היכולת לפתוח חסימות אנרגטיות ולהחזיר אותנו לאיזון.

אנו מעבירים מגוון רחב של סדנאות לקבוצות באילת. במהלך הסדנא, נמלא קערה במים ונתבונן בתנועה הנגרמת מוויברציות צלילי הקערות.

כל משתתף מקבל מזרן או מגבת לשכב ואנו מתחילים עם ניגון רצוף והרמוני עם חליל אינדיאני אשר מכניס את המשתתפים לאווירה מרגיעה.

ליליאנה בעזרת דמיון מודרך, מכניסה את המשתתפים למדיטציה בה נחווה טיפול אנרגטי מודרך.

סדנה לקבוצות וועדי עובדים באילת

סדנאות ייחודיות לקבוצות באילת המבקשים לחוות חוויה ייחודית, מרגשת ומעניינת. אנו מעבירים סדנאות לקבוצות במלונות, בבית הקסום, באירועים ובכל מקום המאפשר לנו לפרוס את הכלים הייחודיים ולהעביר את הסדנה המרגשת.

השתלמות טיפול בקערות טיבטיות למורות וגננות

הקערות הטיבטיות יכולות לשמש ככלי האוסף להקשבה וריכוז בכיתה. צלילי הקערות הטיבטיות משדרים שקט ושלווה ומשדרים לילדים רוגע. ליליאנה ומרקו מעבירים סדנאות למורות וגננות בהן הן ילמדו על השימוש בקערות למטרת איסוף ילדים להקשבה וריכוז.

סדנה לקבוצות ילדים בבתי ספר ובגנים

חוויה של צלילים שמאפשרת לילדים להכיר את עולם המוזיקה בדרך ייחודית ומעניינת. ע"י התנסות בכלים, הילדים חווים את התדרים המיוחדים של הקערות הטיבטיות והכלים האותנטיים הנוספים. הילדים חווים רוגע, הרפיה ותרפיה.

יוגה צלילים מרפאים

שילוב מושלם של תדרים, צלילים וויברציות הנובעות מהקערות הטיבטיות, ביחד עם תרגול יוגה, יוצרים חוויה מיוחדת ועמוקה ומובילים אותנו להרפיה והרמוניה של הגוף והנפש.

קבלת פנים לאירועים

קבלת פנים מיוחדת לאירועים כמו חתונות, בר/בת מצווה ועוד. חוויה ייחודית שמשאירה זכרון נעים לאורחי האירוח ומשרה אווירה מרגיעה ומרגשת.

קבלת פנים בבתי מלון

קבלת פנים שונה, ייחודית ומרגיעה בליווי כלים אותנטיים, חליל אינדיאני וקערות טיבטיות.

הפלגה בשקיעה

הפלגה בשקיעה בליווי צלילים מרפאים, חוויה ייחודית לנופי הים האדום.

עמדת טיפול לאירועים

עמדת טיפול בה נחווה את הקסם של הקערות הטיבטיות בעמידה בתוך קערות טיבטיות גדולות במיוחד. כל משתתף עומד בקערה כ5 דקות וליליאנה בעזרת דמיון מודרך תעביר מדיטציה עמוקה ומרגשת.